بک تست استراتژی

 

بک تست استراتژی

بک تست استراتژی تنها راه برای دیدن آن است که آیا استراتژی شما برای دوره زمانی گذشته کار می‌کند یا نه. نرم افزار بک تست استراتژی تان را بر روی داده‌های تاریخچه شبیه سازی می‌کند و گزارشات بک تست، آمار و نمودارها را آماده می‌کند که به شما اجازه انجام تجزیه و تحلیل مناسب سیستم معاملاتی را می‌دهد.

 

سریع ترین بک تست جهان

استراتژی ساز بورس حرفه ای برای اجرای بک تست به صورت قابل اطمینان تا جای ممکن می‌باشد.
این برنامه با استفاده از تکنیک‌های مدرن و پیشرفته برای تضمین یک نتیجه قابل اعتماد می‌باشد.

این برنامه آنقدر سریع است که  تنها بک تست زمان واقعی جهان را ارائه می‌کند. این بدان معنی است که وقتی یک پارامتر استراتژی را تغییر دهید، نتیجه را بلافاصله خواهید دید. بدون فشردن دکمه “محاسبه” و بدون انتظار.

استراتژی ساز بورس حرفه ای تمام اندیکاتور‌های استراتژی را محاسبه می‌کند، یک بک تست بر روی تمام سری داده‌هایی را که شما آماده کرده اید، اجرا کرده و تمام آمار حساب را برای کمتر از یک ثانیه محاسبه می‌کند.

 

بک تست امن تا حد مقدور و امکان پذیر

بک تست  کننده استراتژی ساز بورس حرفه ای یکی از قابل اطمینان ترین در جهان است. تعدادی از تکنیک‌ها را برای محاسبه بک تست استراتژی، به همان شکلی که در بازار واقعی معامله می‌شود، اعمال می‌کند.

این برنامه چندین روش درون یابی داده‌های تاریخچه را در هر بار ارائه می‌دهد. شما می‌توانید یکی از آنها را انتخاب کنید، با این حال، برنامه همیشه با روش بدترین حالت ممکن شروع می‌شود. این گزینه تضمین می‌کند که برنامه نتیجه سودآور کمتر را نشان می‌دهد حتی اگر نوع دیگری وجود داشته باشد. اگر خط صعود یکنواختی سرمایه را در یک محاسبه “بدترین حالت ممکن ” مشاهده کنید، می‌توانید مطمئن باشید که هیچ داده‌ی از دست رفته یا ترتیب سفارش‌ها به طور خاص بر نتایج تأثیر نمی‌گذارد.

 

نتایج سریع و واضح

آیا سایر نرم افزارهای بک تست به شما در باره محاسبات مبهم در طی یک بک تست چیزی می‌گویند؟
استراتژی ساز بورس حرفه ای این کار را انجام می‌دهد و حتی بیشتر از آن،  نرم‌افزار تمام بار‌هایی که در آن بک تست ۱۰۰٪ قطعی نیست را شمارش می‌کند. ما چنین بار‌هایی را “مبهم” می‌نامیم و آنها در گزارش درست مقابل شما نمایش داده می‌شوند.

شما می‌توانید “معیارهای پذیرش” تعریف کنید – مجموعه ای از پارامترهای آماری است که یک استراتژی باید مطابق آن  باشد. در صورتی که پارامترها گذرانده شوند یا نه، شما در زمان واقعی آن  را می‌بینید.

این برنامه ده‌ها مورد  از پارامترهای آماری را در زمان واقعی نشان می‌دهد: سود هر روز، نسبت شارپ، نمره کیفیت سیستم، نسبت سود به ضرر …

 

همه عوامل در نظر گرفته شده است

استراتژی ساز بورس حرفه ای محصولی است که پس از مدت بیش از ۱۰ سال تجربه در ساخت و محاسبه استراتژی منتشر شده است. الگوریتم  بک  تست به منظور محاسبه خروجی با توجه به تمام عوامل ممکن طراحی شده است. به عنوان توسعه دهندگان و معامله گران مستقل ، ما به شما کنترل کامل بر روی این عوامل را می‌دهیم. شما می‌توانید تمام هزینه‌های ابزار معاملاتی به عنوان مثال  کارمزد، لغزش، نرخ مبادله خرید و فروش، کمیسیون و سایر پارامترها را سفارشی کنید.

شما همچنین کنترل کاملی بر منابع داده‌ها و محدوده‌های بازار را دارید. شما می‌توانید تاریخ شروع و پایان سری داده، تعداد بار‌ها مورد استفاده، محاسبات داده‌های آخر هفته، پر کردن فاصله داده‌ها و غیره را انتخاب کنید.

 

بک تست دقیق

دقت اهمیت دارد. استراتژی ساز بورس حرفه ای همه چیزی را برای محاسبه نتیجه قابل اعتماد، ممکن می‌کند. از تمام داده‌های موجود دردوره فعلی تا بار‌های پایین تر M1 و حتی در صورت موجود بودن اطلاعات تیک رفته و استفاده می‌کند.

بهترین بخش آن این است که محاسبه بر روی تمام سری داده‌ها به همان اندازه سریع است، که ما از تنها یک مجموعه داده‌ها برای محاسبه استفاده کنیم. این کار ممکن است زیرا الگوریتم بک تست از داده‌های کوتاه تر تنها زمانی استفاده می‌کند که داده‌های اصلی اطلاعات کافی را ارائه نمی‌کنند. ممکن است فقط برای چندین بار از مجموعه داده‌ها این اتفاق بیافتد.