نصب برنامه پل BSB به MT4

نصب برنامه پل BSB به MT4

این مقاله درباره نصب اتوماتیک است. اگر شما نیاز به نصب پل به صورت دستی دارید – به این مقاله مراجعه کنید نصب دستی پل BSB به MT4.

استراتژی ساز بورس حرفه‌ای قادر به معامله استراتژی بورس از طریق نرم‌افزار متاتریدر۴ (MT4) می‌باشد. اتصال بین دو برنامه از طریق یک اکسپرت و یک کتابخانه (* .dll) به نام‌های  BSB -MT4 Bridge.mq4 و BSB -MT4 Bridge.dll امکان پذیر است.

 

برنامه نصب اکسپرت تمام ترمینال‌های MetaTrader 4 که در حال حاضر نصب شده‌اند را پیدا کرده و فایل‌های اکسپرت و کتابخانه را نصب می‌کند. اگر شما ترجیح می‌دهید و یا اگر برنامه نصب اکسپرت نمی‌تواند ترمینال MetaTrader تان را پیدا کند، می‌توانید اکسپرت را به صورت دستی نصب کنید: راهنمای نصب دستی پل  BSBبهMT4 را مطالعه کنید.

 

نصاب پل در هنگام نصب استراتژی ساز بورس حرفه‌ای اجرا خواهد شد. با این حال، شما می‌توانید آن را به صورت دستی از مسیر دستورات “Trading → Run Bridge Installer…” اجرا کنید.

شما باید تمام Terminal های MetaTrader که درحال اجرا هستند را ببندید.

BST -MT4 Bridge Installer به طور خودکار فایل‌ها (“FSB -MT4 Bridge.mq4″،”  FSB-MT4 Bridge.dll”) را در MT4 نصب شده شما، اضافه می‌کند.

 

مرحله ۲ را ادامه دهید و روی “Install FSB -MT4 Bridge” کلیک کنید.

 

اگر تمام فایل‌ها به درستی نصب شده باشند، پیام “Done!” را در ورود به سیستم در پایین پنجره مشاهده خواهید کرد.

 

اکنون می‌توانید bourse Strategy Builder Professional را به MetaTrader 4 متصل کنید : بخش اتصال نمودار به MT4 را مطالعه کنید.