دانلود داده

دانلود داده

صفحه دانلود داده، دانلود اطلاعات تاریخچه به‌روز شده را قابل اجرا می‌سازد و یک زیر صفحه از صفحه اصلی مرکز تاریخچه است. شما می‌توانید با باز کردن مرکز تاریخچه از نوار ابزار اصلی و کلیک بر روی “Data Download” در برگه کناری به آن دسترسی پیدا کنید.

این ابزار تمام دوره‌های بین M1 و W1 برای بازارهایی که انتخاب کرده اید را دانلود خواهد کرد.

با ابزار دانلود داده، داده‌ها را فقط از سرور اطلاعات ما بارگیری می‌کنید. خدمات سرویس داده ما داده‌های تیک را از DukasCopy جمع آوری کرده و بارها را برای بارگیری از طریق نرم‌افزار BSB Pro آماده می‌سازد.

با تغییر منبع داده از لیست کشویی، شما انتخاب می‌کنید که داده‌های دانلود شده کجا ذخیره شوند. انتخاب پیش فرض “BSB Demo data” است، اما شما می‌توانید منبع داده‌های مختلفی را ایجاد کنید و فایل‌های جدید را در آن دانلود کنید. دلیل انجام این کار آن است که، برای مثال، اگر شما نمی‌خواهید داده‌های جدید روی فایل‌های قدیمی نوشته شود، منبع داده را می‌توانید تغییر دهید.

۱- نمادها

در این بخش شما اطلاعات مربوط به جفت ارزی را که می‌خواهید دانلودکنید، انتخاب می‌کنید. شما نمی‌توانید جفت ارزهای بیشتری را در اینجا اضافه کنید. به آن دلیل که لیست، نشان دهنده تمام اطلاعات جفت ارزهای ذخیره شده در سرورهای ما هستند.

۲- منبع داده

در  BSB Proیک منبع داده مسیر پوشه داده در کامپیوتر است (و برخی پارامترهای اضافی در مورد آن). BSB Pro چندین منبع داده را پشتیبانی می‌کند. شما می‌توانید آنها را از کنترل پنل ایجاد و مدیریت کنید. هر داده جدیدی که بارگیری کنید، بر روی داده‌های قدیمی موجود در پوشه منبع داده فعلی بازنویسی می‌شود.

اگر داده‌هایی از منابع مختلف داشته باشید، یک روش خوب آن است که برای هر کدام از منابع داده، منبع داده جدید ایجاد کنید.

۳- دانلود

هنگامی که انتخاب داده‌های جفت ارز شما آماده هستند و می‌خواهید آنها را دانلود کنید، فقط روی دکمه “Download” کلیک کنید.

۴- گزارش خروجی

پس از آنکه شما فرایند دانلود را شروع کردید، محدوده گزارش خروجی هر فایل داده جدیدی را که BSB Pro بارگیری کرده است را نمایش می‌دهد.