ویرایشگر استراتژی

ویرایشگر استراتژی

معرفی

ویرایشگر اولین برگه از بخش استراتژی برنامه است. شما همچنین می‌توانید با کلیک روی یک استراتژی در مجموعه یا سبد استراتژی، آن را در ویرایشگر ببینید.

شما می‌توانید از ویرایشگر برای تغییر اندیکاتور‌ها و پارامترهای یک استراتژی تولید شده یا برای ایجاد یک استراتژی کاملاً جدید به صورت دستی استفاده کنید. هنگامی‌که بعضی چیزها  را تغییر می‌دهید، برنامه استراتژی را با داده‌های تاریخچه مربوطه محاسبه می‌کند، مهم ترین آمار را نشان می‌دهد و نمودار حساب و اندیکاتور را ترسیم می‌کند. شما می‌توانید از این اطلاعات برای ارزیابی استراتژی استفاده کنید و اگر شما از نتیجه راضی هستید می‌توانید یک اکسپرت از آن صادر کنید. این برنامه همچنین بهترین استراتژی‌های مجموعه را ذخیره می‌کند.

نوار ابزار

نوار ابزار ویرایشگر دارای کنترل‌هایی برای انتخاب داده‌های تاریخچه و دکمه‌هایی برای صدور و به اشتراک گذاری یک اکسپرت می‌باشد.

شما با انتخاب نام سرور، نماد و دوره، انتخاب می‌کنید که چه فایلی را فراخوانی کنید. هنگام تغییر هر کدام از این پارامترها، کارگاه اکسپرت فایل مربوطه را از سرور ابری بارگیری می‌کند.

کارگاه اکسپرت  فایل‌های داده را فراخوانی می‌کند و هنگامی‌که گزینه‌ها را تغییر می‌دهد استراتژی مجدداً محاسبه می‌شود.

منوی زمینه

  • New Strategy – فرم استراتژی را از ویرایشگر حذف می‌کند و یک از آنها را خالی تنظیم می‌کند.
  • Load next from the Collection – فراخوانی بعدی، با مقدار آماری پایین تر، استراتژی از مجموعه.
  • Import an Expert Advisor back – یک فایل اکسپرت را در ویرایشگر وارد می‌کند و استراتژی را نشان می‌دهد. این کار فقط برای اکسپرت‌هایی که قبلاً از کارگاه اکسپرت صادر شده‌اند، کار می‌کند.
  • Remove current version – نسخه کنونی استراتژی را از ویرایشگر و مجموعه (با شماره دقیق اصلی و کوچک) حذف می‌کند.
  • Remove other versions – نسخه‌های دیگر استراتژی را از ویرایشگر و مجموعه حذف می‌کند.
  • Remove all versions – همه نسخه‌های استراتژی را از ویرایشگر و مجموعه حذف می‌کند.

اطلاعات بازار و اطلاعات حساب

Market Info  – نمودار فراخوانی شده، تاریخ شروع و پایان داده فراخوانی شده و کارمزد بازار را نمایش می‌دهد. کارگاه اکسپرت اطلاعات تاریخچه را از سرور متاتریدر فراخوانی می‌کند. برای دستیابی به نتایج مشابه در MT، مهم است که از داده‌های کارگزار و سرور خودتان برای تست استفاده کنید.

Account Info – پول حساب، مقدار اولیه حساب و همچنین ضریب اهرمی‌حساب را نمایش می‌دهد. شما می‌توانید تنظیمات حساب را از صفحه تنظیمات تغییر دهید.

نمودار اندیکاتور

نمودار اندیکاتور قیمت بازار و اندیکاتور‌های استفاده شده در استراتژی را به شما نشان می‌دهد.

طرح استراتژی

طرح استراتژی ویژگی‌های استراتژی و قوانین ورود و خروج برای خرید و فروش را ارائه می‌دهد. برای اطلاعات بیشتر، لطفاً به مقالات  قوانین ورود و قوانین خروج مراجعه کنید.

نتیجه بک تست

عنوان درباره خودش صحبت می‌کند داده‌های آماری در مورد بک تست اکسپرت است.

نمودار سرمایه

نمودار سرمایه عملکرد استراتژی را برای دوره زمانی بک تست نشان می‌دهد. ما همیشه یک خط صاف و صعودی سرمایه را جستجو می‌کنیم.