اکسپرت استودیو

اکسپرت استودیو سریع‌ترین سکوی نرم‌افزاری جهان برای ایجاد اکسپرت آنلاین است

از ایجاد و تست اکسپرت مناسب نیازهایتان لذت ببرید.

اکسپرت استودیو

مولد اکسپرت با یک کلیک

به شما امکان می‌دهد که استراتژی‌های هر بازار را تولید کنید. سهام و دوره زمانی را انتخاب کنید. برنامه بقیه کار را برای شما انجام خواهد داد.

کد عالی بدون کد نویسی

به شما اجازه می‌دهد اکسپرت‌ها را بدون نوشتن یک خط کد ایجاد کنید. با این حال، کد اکسپرت صادر شده تمیز و آسان برای خواندن و اصلاح می‌باشد.

بک تست سریع و برق آسا

استراتژی‌هایتان را بر روی داده‌های تاریخچه تست کرده و نتایج را در چشم بر هم زدنی نمایش می‌دهد.

تست پایداری

استفاده از مزایای یک تکنولوژی پیشرفته برای تست پایداری کارآیی اکسپرت‌ها: شبیه‌سازی مونت کارلو و تست چند بازاری.

اندیکاتورهای نیرومند و سخت

شما فقط به اندیکاتورهای استاندارد متاتریدر اعتماد داشته و دوست‌شان دارید. با استفاده از اندیکاتورهای متاتریدر، کارگاه اکسپرت بسیار سریع و قابل اطمینان بسازید.

اکسپرت‌هایی که حساس ترند

با استفاده از یک ساختار استراتژی از پیش تعریف شده و قوانین معاملاتی، شما قادر خواهید بود فقط استراتژی‌های درست و منطقی ایجاد کنید.

اکسپرت استودیو

دسترسی آزاد برای تست کردن

برای صدور اکسپرت به متاتریدر۴ و ۵ اشتراک مورد نیاز است.

شما می‌توانید برنامه را آزادانه آزمایش کنید و از مولد، مجموعه استراتژی و سایر ابزارهای قدرتمند استفاده کنید.

با این حال، به منظور صدور اکسپرت‌هایتان، شما نیاز به اشتراک دارید.

درخواست مشاوره و خرید نرم افزار

کارگاه اکسپرت تمام ابزارهای مورد نیاز و لازم برای ایجاد و تجزیه و تحلیل اکسپرت را فراهم می‌کند.

اکسپرت استودیو

اکسپرت استودیو

چگونه کارگاه اکسپرت کمک می‌کند تا شما را برنده شوید

یک اکسپرت می‌تواند در شرایط بازار واقعی شکست بخورد. ما مجموعه‌ای از استراتژی‌ها را برای هر بازار ایجاد می‌کنیم (بگذارید بگوییم ۲، ۵، ۱۰ …) و همه آنها را به طور همزمان برای معامله کردن قرار می‌دهیم. این کار به دلیل قدرت کارگاه اکسپرت بسیار آسان است. در پایان هفته (یا هر دوره از پیش تعریف شده)، عملکرد کلیه اکسپرت‌ها را ارزیابی می‌کنیم. ما آنهایی را که شکست خورده‌اند را حذف می‌کنیم و آنها را با موارد جدیدی که قبلاً ایجاد کرده‌ایم جایگزین می‌کنیم. ما به یک اکسپرت و یا یک بازار واحد تکیه نمی‌کنیم زیرا ما توسط سیستم‌های معاملاتی‌مان محدود نمی‌شویم.

کیفیت اولویت ماست

کارگاه اکسپرت استراتژی‌های معاملاتی را با ۱۰۰٪ سازگاری با کد MQL نوشته و صادر می‌کند. برنامه ما نیازی به کد بخش سومی ندارد و در متاتریدر بدون هیچ خطا یا هشداری کامپایل می‌شود.

چرا کارگاه اکسپرت مهم است

من کاملاً تحت تاثیر کارگاه اکسپرت قرار گرفته‌ام. استفاده از این ابزار هم زمان خیلی قدرتمند و سریع و آسان است که واقعاً در مورد قابلیت‌های آن هیجان زده‌ام. صادقانه انتظار نداشتم که امکانات زیادی در یک برنامه وب وجود داشته باشد.

گردش کار کاملاً اتوماتیک

بله البته! کارگاه اکسپرت پیشرفته‌ترین سکوی نرم‌افزاری برای ایجاد استراتژی معاملاتی است. این قابلیت شما را قادر می‌سازد تا از یک گردش کار کاملاً خودکار برای تولید استراتژی، بهینه‌سازی استراتژی و اعتبار سنجی استراتژی استفاده کنید. این سیستم راکتور نامیده می‌شود.

اکسپرت استودیو

دریافت مشاوره و خرید نرم افزار اکسپرت استودیو

  • ۱۱ − ۵ =

eas-generator-screenshot

۷۱

مولد

مولد یک هدف واحد دارد. به این معناست که برای شما تعداد زیادی از استراتژی‌های نامحدود ارائه خواهد کرد. مولد به طور خودکار استراتژی‌های خود را ایجاد و تست می‌کند و از معیارهای پذیرش پیشرفته برای انتخاب بهترین استراتژی‌هایی که متناسب نیازمندی‌های شما می‌باشد استفاده می‌کند.

eas-collection-screenshot

۸

مجموعه

بهترین استراتژی‌ها از مولد به این مجموعه وارد می‌شوند. در اینجا شما می‌توانید بهترین استراتژی‌ها را به دلخواه خود مرتب سازی و فیلتر کنید. این به شما این امکان را می‌دهد که براحتی استراتژی مناسب برای معامله کردن‌تان را انتخاب کنید. شما ممکن است مجموعه را به عنوان یک ابزار بسیار مفید که به راحتی به شما اجازه انتخاب یک استراتژی با یک نمودار خوب را می‌دهد، نگاه کنید. با کلیک بر روی استراتژی در مجموعه، در ویرایشگر فراخوانی خواهد شد.

eas-optimizer-screenshot

۹

بهینه‌ساز

بهینه‌ساز یک ابزار سریع ساخته‌شده برای بهینه‌سازی پارامترهای عددی اندیکاتور و همچنین حد ضرر و حد سود است. بهینه‌ساز به شما اجازه می‌دهد تا تست پیش بینی خارج از نمونه، اعتبارسنجی استراتژی‌ها و اضافه کردن آن‌ها به مجموعه را انجام دهید.

eas-editor-screenshot

۱۰

ویرایشگر

در ویرایشگر می‌توانید پارامترهای اصلی استراتژی، اندیکاتورها و قوائد معاملاتی را ببینید. شما همچنین می‌توانید از آن برای بررسی استراتژی‌های وارد شده از مولد و همچنین ایجاد استراتژی‌های به صورت دستی خودتان استفاده کنید. هر بار که چیزی را در استراتژی تغییر دهید، ویرایشگر آمار و جدول تعادل را دوباره محاسبه می‌کند.

eas-monte-carlo-screenshot

۱۱

مونت کارلو

مونت کارلو یک سیستم تجزیه و تحلیل پیشرفته برای شناسایی میزان قدرت استراتژی شما است.

bot-multi-market-screenshot

۱۲

چند بازاری

شما می‌توانید با یک کلیک یک استراتژی را در برابر داده‌های چندین بازار فراخوانی و تست کنید. شما می‌توانید عملکرد استراتژی‌ها را در تمام بازارها بصورت دیداری ارزیابی کنید. علاوه بر این برنامه به شما اجازه می‌دهد تا اعتبارسنجی خودکار معیارها را تنظیم کنید.

eas-backtest-stats-and-charts-screenshot

۱۳

آمار و نمودارهای بک تست

زبانه “Report” در ویرایشگر، جزئیات دقیقی در مورد استراتژیتان را در قالب جداول آمار، نمودار اندیکاتور جزئیات دقیق و نمودار سرمایه و گزارش تمام اقدامات معاملاتی استراتژی را ایجاد می‌کند.

eas-validation-criteria-screenshot

۱۴

معیار پذیرش

مولد استراتژی‌هایی زیادی را در زمان داده شده می‌تواند ایجاد کند. با این حال شما احتمالاً نمی‌خواهید همه آنها به مجموعه وارد شوند. معیار پذیرش مانند یک فیلتر برای استراتژی عمل می‌کند. فقط استراتژی‌هایی که مطابق با قواعدی که در آن تنظیم شده‌اند مجاز به جمع آوری در مجموعه هستند.

eas-historical-data-screenshot

۱۷

داده‌های تاریخچه قیمت

کارگاه اکسپرت اجازه می‌دهد تا به راحتی داده‌های خود را از متاتریدر کارگزار خود وارد کنید.

eas-strategy-reactor-screenshot

۱۶

راکتور استراتژی

راکتور استراتژی قوی‌ترین ابزار ایجاد شده برای معامله‌گران است. شما از آن برای خودکار سازی تمام عملیات دستی برای ایجاد و اعتبار استراتژی‌های معاملاتی خود استفاده می‌کنید.