تنظیمات اکسپرت

تنظیمات اکسپرت

 

برای دسترسی به تنظیمات اکسپرت:

۱) بر روی آیکون فلش کوچک در سمت راست دکمه Export EA کلیک کنید

۲) از منوی کشویی گزینه Expert Advisor Settings را انتخاب کنید

شما همچنین می‌توانید به تنظیمات اکسپرت با رفتن به مسیر  View Control Panel دسترسی پیدا کنید و از آنجا صفحه Trader / Expert Advisor را انتخاب کنید .

۱- دکمه‌های مسیرهای صدور را پر کنید

هر دوی این دکمه‌ها به شما کمک می‌کنند تا مسیر‌ها را به لیست مسیر صدور اکسپرت در سمت راست آنها اضافه کنید. پس از اضافه کردن مسیر به آن لیست، BSB Pro سعی خواهد کرد اکسپرت صادر شده خود را به هر یک از این مسیرها اضافه کند.

Find MT Terminals – تمام مسیرهای ترمینال MT4 و MT5 را به لیست در سمت راست اضافه می‌کند.

Add Destination Folder– به صورت دستی یک پوشه را به لیست مسیر صدور اکسپرت اضافه می‌کند.

۲- مسیرهای صدور اکسپرت

این یک لیست از مسیرهای پوشه است. در اینجا شما مسیرهایی را اضافه می‌کنید که می‌خواهید BSB Pro اکسپرت‌ها را در آن صادر کند. اگر لیست خالی باشد (مثلاً هنگام اجرای برنامه برای اولین بار)، BSB Pro به دنبال یافتن و افزودن تمام ترمینال‌های MT4 و MT5  به صورت خودکار سعی خواهد کرد.

۳- تنظیمات صدور

  • Replace the existing file with the new one

 هنگامی‌که شما اکسپرتی را صادر می‌کنید، نرم‌افزار BSB بررسی خواهد کرد که آیا اکسپرت با نام مشابه وجود دارد. اگر اکسپرت با همان نام وجود داشته باشد، BSB Pro فایل را حذف می‌کند و یک نام جدید را با همین نام ذخیره می‌کند.

  • Add a suffix (i) to the new file name

اگر این گزینه را انتخاب کنید، هنگامی‌که شما تلاش می‌کنید تا اکسپرتی را صادر کنید، BSB Pro فایلی با همان نام را در دایرکتوری بررسی می‌کند. اگر چنین پرونده ای وجود داشته باشد، BSB Pro یک اندیکاتور را به نام فایل اضافه می‌کند و فایل را تحت آن نام جدید ذخیره می‌کند.

به عنوان مثال – اگر شما اکسپرتی تحت نام “New Strategy” داشته باشید  نرم‌افزار BSB اکسپرت جدید را با نام “New Strategy (1)” اضافه خواهد  کرد. اگر شما قبلاً “New Strategy” و “New Strategy (1)” را  دارید، BSB Pro از نام «New Strategy (2)» و غیره استفاده خواهد کرد.