گزینه های اکسپرت

گزینه‌های اکسپرت

مشخصات استراتژی

این گزینه‌ها به گزینه‌های مشخصات استراتژی مربوط می‌شوند. زمانی که ما یک اکسپرت را صادر می‌کنیم BSB Pro مقادیر مشخصات استراتژی ما را تعیین می‌کند.

مقادیر می‌توانند از نوع عدد و یا درصد، بسته به گزینه واحد معاملات استراتژی تعیین شده باشند. ما نمی‌توانیم نوع واحد را اینجا تغییر دهیم. هنگامی که واحد درصد است، اجازه می‌دهد مثلاً ۲٪ وارد شود، اکسپرت ۲٪ از ارزش جاری سرمایه آزاد حساب خود را برای پوشش بودجه احتیاطی مورد نیاز برای باز کردن یک معامله جدید استفاده می‌کند.

  • Amount for a new position– چه مقدار (یا درصد) حجم برای خرید یا فروش هنگام باز کردن یک معامله جدید محاسبه شود.
  • Maximum position amount [lot]– حداکثر مقدار حجم معاملات بازی که استراتژی ممکن است داشته باشد.
  • Amount to add on addition– اگر استراتژی اضافه کردن حجم را اجازه دهد مقدار ##  (یا درصد) به حجم معاملات اضافه می‌شود.
  • Amount to close on reduction– اگر استراتژی اجازه دهد تا از حجم معاملات کم شود، این تعداد تعیین می‌کند که چه مقدار از حجم معامله در یک سیگنال ورود مخالف بسته شود.

این بخش از پانل حاوی مقادیری برای حافظت استراتژی است. این مقادیر در واحد پوینت تعیین می‌شوند. اگر مقدار صفر باشد، به این معنی است که حفاظتی استفاده نشده است. شما می‌توانید این مقادیر را از گزینه‌های EA هم تغییر دهید.

  • حد ضرر [پوینت]
  • حد سود [پوینت]
  • سربسر شدن معامله [پوینت]
  • ضرب مارتینگل

پارامترهای اندیکاتور

این بخش تمام پارامترهای عددی اندیکاتورهای مورد استفاده اکسپرت را نمایش می‌دهد. شما می‌توانید ترکیب پارامترها را در اینجا تغییر دهید، اما مراقب باشید که یک پارامتر را از محدوده احتمالی خارج نکنید. اکسپرت مقادیر min و max را بررسی نمی‌کند. اگر مقداری را خارج از محدوده قرار دهید، EA ممکن است کار نکند.

تنظیمات اکسپرت

Expert Magic Number– یک شماره منحصر به فرد برای سفارشات اکسپرت.

Stop trading at min Account– اگر ارزش جاری سرمایه حساب کمتر از این مقدار باشد، اکسپرت تمام معاملات را بسته و معامله کردن خودکار را متوقف می‌کند. مقدار وارد شده باید برحسب واحد پول حساب تعیین شود. به عنوان مثال: اگر Stop trading at min Account” = ۷۰۰ باشد، اگر ارزش جاری سرمایه زیر ۷۰۰ دلار (یاEUR  اگر حساب کاربری شما به EUR باشد) اکسپرت تمام معاملات را می‌بندد.

Ensure maximum Stop Loss– اکسپرت معاملات باز را در هر تیک بررسی کرده و در صورت عدم وجود SL و یا SL پایین تر از مقدار انتخاب شده باشد (بالاتر برای معامله فروش)، SL را با مقدار تعریف شده تنظیم می‌کند. مقدار به واحد پوینت است. مثال: ” Ensure maximum Stop Loss  ” = ۲۰۰ به معنای ۲۰۰ پیپ برای کارگزار ۴ رقمی و ۲۰ پیپ برای کارگزار ۵ رقمی است.

Bar closing advance [sec]– چند ثانیه قبل از بسته شدن بار مورد نظر رویداد “Bar Closing” فعال شود.

Write a log file – وقتی که مقدار این گزینه “true” باشد، اکسپرت یک فایل log را در پوشه MQL \ Files می‌نویسد.

Custom order comment– این یک پارامتر از نوع متن است. اگر شما آن را تنظیم کنید، اکسپرت از متن به عنوان شرح برای معاملات بازتان استفاده خواهد کرد که برای برخی از کارگزاران لازم است. یک مورد استفاده آن ممکن است زمانی باشد که شما روش دوگزینه را با اکسپرت معامله می‌کنید. آنگاه می‌توانید زمان انقضا را به عنوان یک شرح تنظیم کنید.