سوالات متداول

Oops...
Slider with alias s2 not found.

اکسپرت شما ایجاد شده است تا به بهترین وجه با تستر استراتژی متاتریدر تست شود. علی رغم این واقعیت که برخی نکات خوبی دارد، ما متوجه شدیم که می‌توانیم اکسپرت‌ها را سریع تر و قابل اطمینان تر ایجاد و تست کنیم.

بهترین ابزار ما استراتژی ساز بورس حرفه ای و کارگاه اکسپرت از موتور بک تست و ساختار استراتژی متفاوتی استفاده می‌کنند. آنها طوری طراحی شده اند که بسیار سریع و بسیار دقیق باشند.

شما می‌توانید اکسپرت را برای متاتریدر صادر کنید، اما فرآیند معکوس و مخالف آسان و ساده نیست. ممکن است سعی کنید منطق اکسپرت خود را در BSB Pro پیاده سازی کنید، اما شاید متوجه شوید که این کار زمان بیشتری را تا ساخت استراتژی‌های جدید صرف می‌کند. مزیت دیگر آن است که استراتژی‌های جدید “تازه” خواهند بود – منظورم این است که آنها بر اساس داده‌های تاریخچه جدید محاسبه می‌شوند و آخرین روند و پویایی بازار را منعکس می‌کنند. برنامه‌ها خیلی سریع هستند، و ما به سادگی استراتژی‌های پیشین مان را نادیده گرفته و مجموعه‌های جدید برای بازارهای مختلف ایجاد می‌کنیم، نه تلاش برای معتبرسازی مجدد و یا بهینه سازی آنها.

هنگامی‌که با ابزارها آشنا می‌شوید متوجه خواهید شد که به یک استراتژی واحد به عنوان بخشی از یک سبد کامل فکر می‌کنید. شما با توجه به نتایج اکسپرت تنها به عملکرد جمع آوری شده استراتژی خود توجه خواهید کرد.

ما آن را بسیار آسان می‌سازیم. ما چندین استراتژی برای چندین بازار ایجاد می‌کنیم و آنها را در نسخه ی آزمایشی و یا یک حساب واقعی به عنوان سبد استراتژی معامله می‌کنیم. پس از گذشت مدت زمانی، استراتژی با عملکرد پایین تر را حذف می‌کنیم و آنها را با یک استراتژی خوب که ما در آن زمان ایجاد کرده ایم، جایگزین می‌کنیم.

لطفا ابزارهای ما را امتحان کنید ما مطمئن هستیم که شما آنها را مفید خواهید یافت.

اندیکاتور شما ایجاد شده است تا به بهترین وجه با تستر استراتژی متاتریدر تست شود. علی رغم این واقعیت که برخی نکات خوبی دارد ، ما متوجه شدیم که می‌توانیم اکسپرت‌ها را سریع تر و قابل اطمینان تر ایجاد و تست کنیم.

بهترین ابزار ما استراتژی ساز بورس حرفه ای و کارگاه اکسپرت از موتور بک تست و ساختار استراتژی متفاوتی استفاده  می‌کنند. اندیکاتور‌های استفاده شده در برنامه‌های ما بسیار سریع و بسیار دقیق طراحی شده اند.

بسیاری از اندیکاتور‌های ما به طور کامل سیگنال‌ها و نمودار‌های اندیکاتور‌های استفاده شده در متاتریدر را نمایش می‌دهند، اما آنها کد متفاوتی دارند. اندیکاتور‌های ما شامل شرایط منطقی بر خلاف اندیکاتور‌های متاتریدر نیز هستند.

با این حال این موضوع مشکلی نیست ما تمام اندیکاتور‌های لازم برای ایجاد و صدور اکسپرت را برای متاتریدر داریم اما فرآیند معکوس ساده نیست.

ممکن است سعی کنید منطق اندیکاتور‌ها و اکسپرت‌های خود را در BSB Pro پیاده سازی کنید، اما شاید متوجه شوید که این کار زمان بیشتری را تا ساخت استراتژی‌های جدید با اندیکاتور‌هایی که ما ارائه می‌کنیم، صرف می‌کند. مزیت دیگر آن است که استراتژی‌های جدید “تازه” خواهند بود – منظورم این است که آنها بر اساس داده‌های تاریخچه جدید محاسبه می‌شوند و آخرین روند و پویایی بازار را منعکس می‌کنند. برنامه‌ها خیلی سریع هستند، و ما به سادگی استراتژی‌های پیشین مان را نادیده گرفته و مجموعه‌های جدید برای بازارهای مختلف ایجاد می‌کنیم، نه تلاش برای معتبرسازی مجدد و یا بهینه سازی آن‌ها.

هنگامی‌که با ابزارهایی آشنا می‌شوید متوجه خواهید شد که به یک استراتژی واحد به عنوان بخشی از یک سبد کامل فکر می‌کنید. شما با توجه به نتایج اکسپرت تنها به عملکرد جمع آوری شده استراتژی خود توجه خواهید کرد.

ما آن را بسیار آسان می‌سازیم. ما چندین استراتژی برای چندین بازار ایجاد می‌کنیم و آنها را در نسخه ی آزمایشی و یا یک حساب واقعی به عنوان سبد استراتژی معامله می‌کنیم. پس از گذشت مدت زمانی، استراتژی با عملکرد پایین تر را حذف می‌کنیم و آنها را با یک استراتژی خوب که ما در آن زمان ایجاد کرده ایم، جایگزین می‌کنیم.

لطفا توجه داشته باشید که استراتژی ساز بورس به همراه حدود ۱۰۰ اندیکاتور می‌باشد و همچنین حدود ۱۰۰ اندیکاتور سفارشی نوشته شده توسط کاربران با تجربه ما وجود دارد. احتمال زیادی وجود دارد که شما بتوانید اندیکاتور‌های مشابه آن اندیکاتوری را که استفاده می‌کنید، پیدا کنید.

شما همیشه می‌توانید در انجمن پشتیبانی از چگونگی پیاده سازی یک منطق معاملاتی خاص و یا نحوه شبیه سازی کار برخی اندیکاتور‌ها، استفاده کنید.

خوشبختانه ما روی یک روبات خاص متمرکز نیستیم. ما می‌دانیم هر ربات منفرد می‌تواند شکست بخورد. ما ترجیح می‌دهیم با مجموعه ای از ربات‌های مختلف معامله کنیم. اگر یک ربات سودمند باشد، ما اجازه می‌دهیم تا به سود دهی ادامه دهد. اگر سود نداشته باشد، ما آن را با یک ربات جدید جایگزین می‌کنیم. محصولات ما این روال کاری را امکان پذیر می‌سازد. به لحاظ زمانی و سعی و تلاش نسبتاً ارزان است که یک ربات جدید را  ایجاد کنید و در سبد استراتژی تان جایگزین کنید.

اگر شما این ایده را دوست ندارید، بهتر است که انجمن ما را بررسی کنید. بسیاری از معامله‌گران و برنامه نویسان با تجربه هستند که ممکن است به شما کمک کنند.

ما در حال حاضر بیشتر بر صحت محصولات تمرکز کردیم. ما ممکن است زیرنویس‌ها را در آینده اضافه کنیم. اگر شما مایل به اضافه کردن زیرنویس برای هر یک از فیلم‌های ما هستید- با ما تماس بگیرید – ما به شما اجازه انجام این کار را می دهیم.

برای مشتریان ارزشمندمان فقط اشتراک سالانه ارائه می‌کنیم. این برای آنها بهتر است، زیرا قیمت را کاهش می‌دهد و همچنین زمان بیشتری برای استفاده از ابزار قدرتمند برنامه ارائه می دهد.

کارگاه اکسپرت و BSB Pro با تمام داده‌های تاریخچه موجود در پلت فرم متاتریدر شما کار می‌کنند.

امکان وارد کردن داده‌های تیک وجود دارد. شما می‌توانید اطلاعات تیک را از DukasCopy وارد کنید. شما احتمالاً می خواهید صحت بک تست را با این کار بهبود ببخشید، با این حال ما به طور خاص محصولاتی را طراحی کردیم که با اطلاعات واقعی بازار از کارگزارانی که معامله‌گران ما با آن معامله می‌کنند، بک تست واقعی قابل اطمینانی، فراهم کنند. همانطور که می‌دانید MT فقط داده‌های بار را ارائه می دهد و ما الگوریتم‌های بک تست را برای ایجاد بک تست قابل اعتماد با استفاده از داده‌های بار ساختیم.

لطفاً صفحه مجوز تخفیفی و افتخاری مان را در مورد تخفیف های احتمالی بررسی کنید. در موارد دیگر قیمت صفحه خرید رسمی اعمال می‌شود.

اگر مجوز مادام العمر دارید، می‌توانید از آخرین نسخه استفاده کنید. اگر شما اشتراک یا مجوز زمانی دارید، شما نسخه فعلی خود را تا زمانی که مجوز شما فعال است، دریافت خواهید کرد.

برای یک نمونه خوب، این سایت یکی از شرکای ما را مشاهده کنید:/ https://www.forexrobotacademy.com آنها سود واقعی دارند و در وب سایت خودشان نشان داده و سخنرانی می‌کنند که چگونه آنها به این سود دست یافتند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ساخت اکسپرت های سودآور ما پیشنهاد می کنیم دوره های شرکای ما و همچنین انجمن ما را بررسی کنید.

کارگاه اکسپرت به صورت اختصاصی برای سریع و قابل اعتماد بودن طراحی شده است. این محصول نتیجه بیش از ۱۵ سال مطالعه و توسعه الگوریتم‌های بک تست است. ما در سال ۲۰۰۱ شروع به کار کردیم و در سال ۲۰۰۶ آن را در ایالات متحده آمریکا ثبت کردیم. ما از همان آغاز به طور مداوم آن را ارتقا می‌دهیم. دارایی اصلی شرکت که ما توسعه می دهیم، موتور بک تست است. این یک الگوریتم است که بسیار متفاوت از تستر متاتریدر است.

برای مثال، اگر MetaQuotes را در نظر بگیرید، آنها یک پلت فرم معاملاتی را توسعه می‌دهند. کارگزاران برای متاتریدر به  MetaQuotes پرداخت می‌کنند. بنابراین پیش بینی می شود که تیم  MetaQuotes در مورد نیازهای معامله‌گران بسیار متمرکز نخواهد بود و بیشتر بر روی رضایت نیازهای کارگزاران متمرکز خواهد شد.

از سوی دیگر، شرکت ما عمدتاً بر نیازهای معامله‌گر (نیازهای شما تمرکز دارد). بک تست ما فوق العاده سریع و قابل اعتماد است. ابزار تجزیه و تحلیل ما بر اساس بک تست است که باعث می‌شود تا آنها بسیار سریع باشند.

از لحاظ فنی، الگوریتم کارگاه اکسپرت به منظور محاسبه استراتژی‌های خاص طراحی شده و  با ساختار و اندیکاتورهای از پیش تعیین شده بهینه سازی شده است. این ساختار به ما اجازه می دهد در استفاده از پردازنده ها و انجام محاسبات درست در لحظه‌های مناسب صرفه جویی داشته باشیم.