تنظیمات عمومی

تنظیمات عمومی

شما با انتخاب گزینه کنترل پنل از منوی «View» به تنظیمات عمومی دسترسی پیدا خواهید کرد.

۱- پروفایل

جایی است که شما پروفایلی را که می‌خواهید ویرایش کنید را انتخاب می‌کنید. برخی تنظیمات فقط برای یک پروفایل خاص (Backtest، Balance / Equity) هستند، در حالی که بقیه سراسری هستند و بر روی تمام پروفایل‌ها (تنظیمات برنامه) تأثیر می‌گذارند.

۲- تنظیمات Backtest

Close a position on a Margin Call

این گزینه را غیرفعال کنید تا اجازه دهید سرمایه منفی هم در حسابتان داشته باشید. این گزینه زمانی استفاده می‌شود که شما می‌خواهید نتایج معاملات یک استراتژی را بدون در نظر گرفتن ضررهایی که ممکن است رخ دهد، را ببینید. به عنوان مثال، اگر حساب ۵۰۰۰ دلاری داشته باشید و بک تست شما با چندین معامله ضرر شروع شود، حساب شما پس از شروع دوره، ممکن است فقط پس از چند بار خالی شود. تمام معاملات ممکن دیگر از نتیجه حذف می‌شوند زیرا شبیه ساز حساب شما را می‌بندد.

به هر حال، اگر شما می‌خواهید معاملات واقعی را شبیه سازی کنید، همیشه می‌توانید این گزینه را فعال کنید.

Use all available shorter periods and tick data to improve the backtestآمار درون باری

این گزینه زمانی مفید است که شما دارای بارهای نامشخص و مبهم هستید و شما از اجرای سفارش معاملات درون بار مطمئن نیستید. هنگامی که آن را فعال کنید، BSB تمام دوره‌های کوچکتر موجود را بارگذاری می‌کند و سعی می‌کند نتیجه سفارش را به این شکل بیابد. اگر داده‌ها در دسترس باشند، تمام مسیر را تا رسیدن به داده‌های تیک طی می‌کند.

۳- نمودار سرمایه / ارزش سهام

Show long and short balance lines on the Balance/Equity Chart

برای دیدن نتایج معاملات خرید و فروش در نمودار سرمایه، این گزینه را فعال کنید. یک خط سبز نشان دهنده معاملات خرید است و یک خط قرمز معاملات فروش را نشان می‌دهد. این گزینه زمانی مفید است که شما می‌خواهید انواع معاملاتی را که سودآور هستند را تجزیه کرده و نشان دهید که چگونه متعادل کننده (pun intended) یک استراتژی هستند.

Show the market close price on the Balance/Equity Chart

این گزینه خط قیمت بازار را در نمودار سرمایه نشان می‌دهد. یک خط خاکستری به شما نشان داده خواهد داد که چگونه یک قیمت تغییر کرده و می‌تواند به شما کمک کند تا هر اتفاقی که در سرمایه‌تان در بازار خرسی و گاوی می‌افتد را ببینید.

۴- تنظیمات برنامه

تمام گزینه‌ها این بخش روی تمام پروفایل‌ها تأثیر می‌گذارند و برای تمام برنامه سراسری هستند.

Use Free mode with reduced program’s features and no warning messages. (Requires restart)

از این کادر برای استفاده از حالت رایگان استفاده کنید. در طول حالت رایگان، برنامه به شما امکان می‌دهد تا استراتژی‌های خود را برای زمان نامحدود ایجاد و معامله کنید. همچنین هنگامی که حالت رایگان فعال می‌شود، برنامه پیام‌های هشدار دهنده برای وضعیت مجوز را نشان نمی‌دهد. اطلاعات بیشتر را در مقاله حالت رایگان و حرفه‌ای مشاهده کنید. هنگامی که این گزینه را تغییر می‌دهید، باید برنامه را دوباره راه اندازی کنید تا تغییرات را فعال کنید.

Show a pop-up details panel when the mouse is over a strategy slot

وقتی این گزینه فعال است، زمانی که برای بیش از یک ثانیه موس را روی هر یک از شرایط معاملات استراتژی قرار دهید یک پنجره ظاهر می‌شود. پنجره حاوی جزئیات اطلاعات در مورد وضعیت / اندیکاتور مربوط به آن را نشان می‌دهد.

Check and install the program\’s updates automatically

این گزینه به حد کافی گویا هست. اجازه به‌روز رسانی بدون درنگ را می‌دهد.

Help improving Forex Strategy Builder Professional (Recommended)

این گزینه ما را قادر می‌سازد تا اطلاعات نامشخصی را در مورد استفاده از برنامه دریافت کنیم. ما از این اطلاعات برای تمرکز تلاش‌هایمان بر روی محبوب ترین ابزار و گزینه‌هایی که شما استفاده می‌کنید، بهره خواهیم برد.

۵- شبکه سازی

این بخش شامل گزینه‌هایی است که بر نحوه اتصال BSB به اینترنت تأثیر می‌گذارد. اگر از یک پراکسی برای اتصال به اینترنت استفاده نمی‌کنید، احتمالاً باید «None» را انتخاب کنید.

Automatic (use Internet Explorer settings)

این گزینه از تنظیمات پراکسی IE فعلی‌تان استفاده خواهد کرد.

None

از هیچ پراکسی سرور استفاده نمی‌کنید

Custom proxy settings

اگر تنظیمات پراکسی خودتان را می‌دانید، پس از انتخاب این گزینه، باید مشخصات آنها را پر کنید.