ورود JBourse

ورود JBourse

این آموزش را ببینید: وارد کردن اطلاعات JBourse

JBourse نرم‌افزاری برای معالات بورس از Ducascopy است. برنامه آنها به شما اجازه می‌دهد اطلاعات بازار را از جمله داده‌های تیک را دانلود کنید. شما می‌توانید نحوه وارد کردن این داده‌ها را در آموزش ورود داده JBourse ما ببینید. در این مقاله، ما به شما امکانات رابط کاربری ابزار وارد کردن Jbourse را نشان خواهیم داد. شما می‌توانید این پنل را از  History Center JForex Import باز کنید.

۱- ورود داده JBourse

Input directory – این پوشه‌ای است که حاوی داده‌های JBourse است

Output directory– جایی که داده‌های تبدیل شده برای استفاده توسط BSB Pro ذخیره خواهند شد. در اینجا می‌توانید مسیر را یک پوشه منبع داده تعیین کنید، بنابراین داده‌ها به طور مستقیم در آن منبع داده اضافه / به‌روز می‌شوند.

Market closing hour on Friday; Market opening hour on Sunday– مشخصه‌ای از داده‌های JBourse است که شامل سوابق آخر هفته می‌شود، جایی که یا بارها حرکتی ندارند و یا برخی جهش های بزرگ در حرکت قیمت وجود دارد. داده‌های آخر هفته واقعی نیستند بنابراین مناسب برای بک تست نیستند. به همین دلیل است که ما در زمان تبدیل داده‌ها آنها را فیلتر کرده و زمان بسته شدن و باز شدن را تعیین می‌کنیم. BSB Pro سعی می‌کند که این بارها را به طور جداگانه تشخیص دهد، اما ما توصیه می‌کنیم که دو مرتبه بررسی کنید.

چگونه می‌توان دو مرتبه بررسی کرد: در تمرین ما ساعت ۲۱ بازار که در روز جمعه است بسته شده و در روز یکشنبه باز می‌شود. ما مطمئن نیستیم که ساع‌های پایان و شروع در منطقه زمانی شما چه ساعتی هستند، اما شما می‌توانید آنها را از JBourse در هنگام اجرای آن دریافت کنید و مقادیر مناسب را در ابزار واردات JBourse تنظیم کنید.

Maximum number of bars to import– داده‌ها را تا حداکثر این مقدار بار فیلتر می‌کند.

JBourss Import Help – یک پیوند به آموزش در مورد ورود داده  JBourse

Import – با کلیک بر روی این دکمه روند وارد کردن آغاز می‌شود. نوار سبز بالا وضعیت ورود فایل فعلی را نشان می‌دهد. نوار پایین‌تر وضعیت تمام روند واردات با توجه به تمام فایل‌هایی که باید وارد شوند را نشان می‌دهد.

۲- گزارش خروجی

Importing: EURUSD_UTC_5 Mins_Bid_2011.12.31_2014.11.04.csv

EURUSD 5 – bars: 212862

Cutting out: 162862 bars

Remaining: 50000 bars

 گزارش خروجی نام هر فایل وارد شده نماد داده؛ تعداد بار موجود در هر فایل؛ را نشان می‌دهد.

اگر بارها از تعداد  “Maximum number of bars to import”  کمتر باشد، BSB Pro آنها را به یک فایل در دایرکتوری خروجی تبدیل و ذخیره می‌کند.

اگر تعداد زیادی بار در یک فایل وجود دارد، خواهید دید:

  • Cutting out– چند بار از انتهای فایل بریده شده است.
  • Remaining–  چه تعدادی از بارها به داده‌های قابل استفاده نرم‌افزار BSB تبدیل شده‌اند؛ بارهای باقی مانده نیز در فایل ذخیره خواهند شد.