مدیریت مجوز

مدیریت مجوز

استراتژی ساز بورس حرفه ای پس از دانلود و نصب در حالت آزمایشی اجرا می شود. مجوز آزمایشی به شما امکان می دهد تا برنامه را برای مدت ۱۵ روز تست کنید. این برنامه در طول دوره آزمایشی کاملاً کاربردی است.

هنگامی که مجوز آزمایشی منقضی می شود، برنامه همچنان در حالت فقط خواندنی کار میکند – ذخیره استراتژی ها و صدور اکسپرت پس از خرید مجوز حرفه ای امکان پذیر می باشد.

مجوز

شما می توانید یک مجوز را از صفحه استراتژی ساز حرفه ای بورس قسمت فرم درخواست دهید.

وقتی ما پرداختی را دریافت می کنیم، یک ایمیل با کد مجوزتان برایتان ارسال خواهیم کرد. کد مجوز یک خط متن رمزگذاری شده مانند این است:


 

FFGG22lgEgEcPO564TRM8BAgA0AFVzZX234ADe3434JOYW1lPVBldGlhIFBvcG92YSNDb21wYW55PSNFTWF

pbD1wX3BvcG92YUBhYnYuYmeFD9


کد را از ایمیل خود کپی کرده و آن را در جعبه کد مجوز در برنامه قرار دهید. شما می توانید از مسیر HELP → Enter License Code به قسمت جعبه کد مجوز دسترسی پیدا کنید.

 

لطفا کپی/ پیست کردن کد را با دقت انجام دهید. حتی یک تغییر جزئی در کد آن را نا معتبر خواهد کرد.

پس از وارد کردن کد در جعبه کد، دکمه “Activate License” را فشار دهید. فعال سازی مجوز نیاز به اتصال به اینترنت دارد.

فعال سازی از طریق ایمیل

اگر شما قادر به فعال کردن استراتژی ساز بورس حرفه ای نیستید، می توانید از طریق ایمیل درخواست فعال سازی کنید. برای انجام این کار، لطفاً کد ماشین، نشان داده شده در جعبه مجوز و نامی که برای سفارش مجوز استفاده کرده اید را برای ما  ارسال کنید. ما یک کد مجوز فعال را خواهیم فرستاد.

مجوز انتقال

یک مجوز معتبر می تواند از یک دستگاه به دستگاه دیگر منتقل شود. شما باید قبل از نصب مجدد سیستم عامل خود از این ویژگی استفاده کنید.

در هنگام غیرفعال سازی مجوز، شما نمی توانید همان مجوز را وارد کنید. با این حال، هنگامی که یک دستگاه جدید یا یک نصب سیستم عامل جدید داشته باشید، دوباره به آن مجوز نیاز خواهید داشت.

اگر یک مجوز را در یک دستگاه غیرفعال کنید، نمی توانید آن را در همان دستگاه دوباره فعال کنید. تنها راه برای فعال کردن یک مجوز غیر فعال شده در دستگاه، نصب مجدد سیستم عامل است.