نصب دستی پل – BSB – MT4

نصب دستی پل BSB – MT4

BSB Pro می‌تواند با استفاده از MetaTrader 4 (MT4) استراتژی‌های بورس را معامله کند. اتصال بین دو برنامه ممکن است از طریق اکسپرت MT4 و یک کتابخانه ( dll.*) امکان پذیر باشد.

این مقاله نحوه نصب اکسپرت و فایل‌های کتابخانه را به صورت دستی شرح می‌دهد. با این حال، می‌توانید این کار را با استفاده از ابزار خودکار ما انجام دهید: BSB-MT4 Bridge Installer.

استراتژی ساز بورس حرفه ای از دو فایل استفاده می‌کند: “BSB-MT4 Bridge.mq4” و “BSB-MT4 Bridge.dll“. آنها در توزیع برنامه در مسیر C: \ Program Files \ Forex Strider Builder Pro \ User Files \ MT4 Files قرار دارند.

اکسپرت نیار دارد تاMicrosoft Visual C++ 2010 Redistributable Package (x86)  بر روی دستگاه شما نصب باشد ( اگر روی سیستم شما نصب باشد می‌توانید با رفتن به Windows Control Panel → Add/Remove Programs آنرا بررسی کنید). اگر مطمئن نیستید که قبلاً آن را نصب کرده اید یا نه، می‌توانید آن را از http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=5555 دانلود کنید.

متاتریدر فایل‌های داده خود را در AppData کامپیوتر ذخیره می‌کند. ساده ترین راه برای رسیدن به آنها از منوی استراتژی ساز بورس حرفه ای است: به File Open Data Folder  بروید.

بعد از باز کردن پوشه Data  در متاتریدر، شما باید ترمینال متاتریدر را ببندید.

  • “BSB-MT4 Bridge.mq4” را در پوشه “MQL4\Experts folder” کپی کنید؛
  • MQL4 \ Experts \ mqlcache.dat را حذف کنید. این کار متاتریدر را وادار می‌کند تا اکسپرت را دوباره کامپایل کند.
  • “BSB-MT4 Bridge.dll” را در پوشه MQL4 \ Libraries کپی کنید؛

پس از شروع متاتریدر، “BSB-MT4 Bridge” را فراخوانی می‌کند و شما می‌توانید آن را در میان دیگر اکسپرت‌ها پیدا کنید.

اکنون می‌توانید Borex Strategy Builder Professional را به MetaTrader 4 متصل کنید: اتصال به نمودار MT4.