گزارش خروجی

گزارش خروجی

شما می‌توانید گزارش خروجی را از نوار ابزار و یا از  View Output Log باز کنید.

در برخی از شرایط، هنگامی‌که گزارش خروجی پنهان است (مثلاً در صورت اطلاع رسانی خطا)، BSB Pro پیغام خطا را در نوار وضعیت نمایش می‌دهد و یک لینک برای کلیک بر روی آن ارائه می‌دهد که به نوبه خود گزارش خروجی را باز می‌کند.

گزارش خروجی پیام‌های خطا و هشدار ، همچنین زمانی که برنامه بارگذاری شده یا به روز شده و وضعیت مجوز آن را نشان می‌دهد. پنل گزارش خروجی فقط برای بررسی پیام‌های اخیر استفاده می‌شود. .

تمام گزارش خروجی در فایل‌ها ذخیره می‌شوند. شما می‌توانید محتویات فایل را خودتان با رفتن به File User Files Folder… و هدایت به پوشه Logs امتحان کنید.

این یک تمرین خوب است که گزارش خروجی را باز نگه داریم. به عنوان مثال، اگر شما در حال تلاش برای فراخوانی یک استراتژی هستید که یک اندیکاتور سفارشی را پیدا نمی‌کند یا اگر داده‌های بازار فراخوانی نشده باشد، آن پیام را نمایش می‌دهد.

 

 

 

 

 

این پنل از دو پانل دیگر (وضعیت معامله و گزارش معامله) که در پایین پنجره قرار گرفته است، تشکیل شده است. با کلیک بر روی آیکون X در سمت راست پانل، فقط پانل انتخاب شده فعلی را می‌بندد. مثلاً اگر وضعیت معامله، گزارش معامله را همزمان باز کنید، آنها در برگه‌ها ظاهر می‌شوند. به عنوان مثال در تصویر بالا، با کلیک کردن روی دکمه X، گزارش خروجی  را خاتمه می‌دهد، زیرا این برگه فعلی فعال است، اما پانل‌های دیگر باز می‌مانند.

توجه داشته باشید که هر یک از فایل‌های گزارش اطلاعات را فقط برای این ویژگی ذخیره نمی‌کنند، بلکه از تمام ویژگی‌هایی که رویدادها را گزارش می‌کنند را ذخیره می‌کند. نام فایل‌ها دارای فرمت “Log-YYYYMMDD.txt” است که YYYY سال است، MM ماه است و DD روز ماه است.