مخزن استراتژی‌ها

مخزن استراتژی ها

مخزن استراتژی‌ها در برگه مخزن قرار دارد. این گزینه را می‌توان از منوی اصلی View → Repositoryیا از نوار ابزار اصلی باز کرد. این بخش استراتژی‌های موجود را از مخزن استراتژی آنلاین ما فهرست می‌کند.

در بالای این ابزار، یک نوار ابزار برای کمک به حرکت در استراتژی‌ها وجود دارد. در زیر لیستی از استراتژی‌ها موجود است. آنها در مخزن آنلاین ما ذخیره شده‌اند. شما می‌توانید هر یک از آنها را با یک کلیک دانلود و باز کنید. فقط روی دکمه بارگیری در سمت راست استراتژی که می‌خواهید باز کنید، کلیک کنید. استراتژی باز خواهد شد، اما اگر می‌خواهید از آن برای اهداف خودتان استفاده کنید، همیشه باید آن را ذخیره کنید.

اگر استراتژی که شما در حال تلاش برای بارگیری هستید از اندیکاتورهایی استفاده می‌کند که هنوز نصب نکرده‌اید، یک پیام خطا در نوار وضعیت مشاهده خواهید کرد. در آنجا می‌توانید نام نشانگر نصب نشده را ببینید. در این صورت می‌توانید به مخزن اندیکاتورها بروید. سپس آنها را بر حسب عنوان مرتب کرده و اندیکاتور مورد نظر را دانلود کنید. بعد از اینکه این کار انجام شد، به ابزار آنلاین مخزن بروید و استراتژی را دانلود کنید.

استراتژی‌ها در مخزن استراتژی بعد از یک دوره مشخص دوباره بارگیری خواهند شد. با این حال، با کلیک روی دکمه بارگیری مجدد، می‌توانید آنها را بر اساس نیاز بارگیری کنید.

Sort by– هر یک از دکمه‌های سمت راست اجازه می‌دهد تا شما استراتژی‌ها را بر حسب زمان ایجاد، عنوان، نماد، دوره، دانلود، نمایش‌ها و امتیاز (رای داده شده توسط کاربران ما) مرتب کنید.

در مخزن استراتژی آنلاین، استراتژی‌های زیادی وجود دارد. بیشترین استراتژی‌ها را کاربران محصولات BSB بارگذاری می‌کنند. اگر استراتژی را از مخزن دانلود کنید، کاملاً قضاوت با شما است که آیا سود حاصل خواهد بود یا خیر.

استراتژی‌های ارسال شده توسط نویسندگان BSB Pro فقط به منظور نمایش ویژگی‌های برنامه است. شما نباید انتظار داشته باشید که این استراتژی‌ها سود ایجاد کنند.

اگر می‌خواهید استراتژی‌های خود را آپلود کنید، می‌توانید این کار را با ثبت نام در وب سایت ما و استفاده از رابط کاربری آن انجام دهید. در حال حاضر  BSB Pro آپلود مستقیم استراتژی‌ها را از برنامه پشتیبانی نمی‌کند.