به اشتراک گذاری اکسپرت

به اشتراک گذاری اکسپرت

شما می‌توانید اکسپرت خود را با استفاده از دکمه اشتراک گذاری در نوار ابزار ویرایشگر به اشتراک بگذارید. هنگامی‌که شما بر روی دکمه کلیک می‌کنید، این برنامه اکسپرت را در سرور ابری ذخیره می‌کند و یک لینک ثابتی را بر می‌گرداند.

شما با استفاده از دکمه کپی می‌توانید لینک را کپی کنید. هنگامی‌که شما از این آدرس بازدید می‌کنید، کارگاه اکسپرت را با اکسپرت و نماد و دوره آن باز خواهد کرد.

لطفاً توجه داشته باشید که اکسپرت همان خواهد بود که شما پیوند آن را ایجاد کردید، اما نتایج بک تست احتمالاً متفاوت خواهد بود. دلیل آن ساده است کارگاه اکسپرت به طور خودکار اطلاعات تاریخچه بازار را به روز رسانی می‌کند و هر بار که اکسپرت خود را باز می‌کنید، براساس آخرین داده‌های تاریخچه محاسبه می‌شود. این یک فرصت عالی برای انجام تست با اطلاعات و داده‌های آینده و ناشناخته است.

اشتراک اکسپرت یک روش عالی برای نشان دادن نتایج کار شما به دیگران است و همچنین زمانی می‌تواند مفید باشد، که شما یک سبد از اکسپرت های تست شده را  آماده می‌کنید. شما می‌توانید لینک اکسپرت خود را در لیست علاقه‌مندی های مرورگر ذخیره کنید یا می‌توانید یک فایل متنی یا سند ورد ایجاد کنید تا لینک های موجود در آن را با یک شرح برای نتایج و شرایط فعلی وارد کنید.