صفحه شروع

صفحه شروع

صفحه شروع راه‌­های مختلفی برای باز کردن یک استراتژی جدید یا استراتژی قدیمی که قبلاً ذخیره شده است را فراهم می­‌سازد. می­‌توانید با کلیک برروی آیکون «house» (خانه) در نوار ابزار اصلی آن را باز کنید. صفحه در یک زبانه روی ناحیه اصلی استراتژی­ ساز بورس حرفه‌ای ظاهر می­‌شود. وقتی شما برنامه را شروع می­‌کنید، صفحه شروع بطور خودکار باز خواهد شد البته اگر گزینه مربوط به آن روشن شده باشد. صفحه شروع متن نسخه برنامه را هم نشان می­‌دهد.

۱_دکمه‌­های شروع آسان

  1. New Strategy (استراتژی جدید)… این دکمه یک استراتژی جدید در یک زبانه جدید باز می‌­کند.
  2. Open Strategy (باز کردن استراتژی)… این دکمه یک پنجره دیالوگ باز کردن فایل را باز می­‌کند. می­‌توانید یک فایل استراتژی را جهت باز شدن انتخاب کنید.
  3. Strategy Repo… این دکمه صفحه­‌ی Strategy Collections / Repository (اتصالات استراتژی/ انباره) را باز می­‌کند. می­‌توانید یک استراتژی را از فروشگاه آنلاین ما در اینجا دانلود کنید.

۲_استراتژی­‌های اخیر

ناحیه استراتژی­‌های اخیر ده استراتژی آخری که استفاده شده‌اند را نشان می­‌دهد. می­‌توانید یک استراتژی را با تنها یک کلیک برروی نام آن باز کنید.

اگر بر روی نام یک استراتژی کلید کنید که حذف شده یا فایل آخر خراب شده است، نام مربوطه بصورت خودکار از لیست حذف می­‌شود.

۳_استراتژی­‌های موجود

(Available Strategies) استراتژی­‌های موجود بخش عمده صفحه Start را تشکیل می‌­دهد. آن، استراتژی­‌ها را همراه با نام و چارت Balance / Equity نشان می­‌دهد. اگر نشانگر موس را روی یکی از آنها قرار دهید جزئیات مربوطه را می‌­توانید مشاهده کنید.

  • کاشی‌های (tiles) استراتژی برحسب حروف الفبا مرتب شده­‌اند.
  • چارت­‌ها و داده‌های وضعیت مرتبط با داده­‌هایی هستند که استراتژی تست کرده است. اگر استراتژی را در مجموعه داده جدیدی باز کنید، نتایج متفاوت خواهند بود.
  • کاشی­‌ها (tiles) همه فایل­‌های استراتژی موجود در یک پوشه را نشان می‌­دهند. به طور پیش­فرض پوشه استراتژی زیر پوشه «User Files» (فایل‌­های کاربر) قرار دارد. می­‌توانید پوشه دیگری را جهت نمایش با استفاده از دکمه «Select folder …» انتخاب کنید.

 

۴_اختیارات شروع

اختیارات شروط رفتار برنامه را در زمان شروع مشخص می­‌سازند.

  • صفحه شروع را در ابتدا نشان دهید.
  • آخرین جلسه را ذخیره و بازیابی کنید – وقتی این گزینه روشن باشد، استراتژی­ ساز بورس همه زبانه­‌ها و پنل­‌هایی را که در طول بستن آخرین برنامه باز شده‌­اند را بازیابی می­‌کند.
  • صفحه شروع را بعد از بارگذاری استراتژی ببندید – وقتی این گزینه روشن باشد، صفحه شروع در هنگامی که شما یک استراتژی را باز می­‌کنید، بسته خواهد شد.