معرفی

کارگاه اکسپرت ادوایزر – راهنمای کاربر

EA Studio (اکسپرت ادوایزر استودیو)، یکی از تولیدکنندگان و تنها تولیدکننده آنلاین برای اکسپرت ادوایزرها می‌باشد. شما با اکسپرت ادوایزر استودیو می­‌توانید اکسپرت­‌هایی برای هر دو متاتریدر ۴ و متاتریدر ۵ را به شیوه­ای آسان و قابل اعتماد ایجاد کنید. از آنجایی­که کارگاه اکسپرت ادوایزر به اندازه کافی برای تمامی کدنویسی­‌های شما هوشمند است، لازم نیست شما هر زبان برنامه­ نویسی پیشرفته‌ای را بدانید.

هسته برنامه، یک الگوریتم بک­تستینگ پیشرفته است، مشابه آن چه در تست استراتژی متاتریدر است، اما بسیار سریعتر. این برنامه آنقدر سریع هست که قادر به ایجاد و بک ­تستِ اکسپورت ادوایزر، به شکل خودکار، باشد.

اکسپرت ادوایزر استودیو شامل چند جزء اصلی است:

ویرایشگر

ویرایشگر به شما اجازه­‌ی ایجاد و ویرایش اکسپرت ادوایزرها از طریق تنظیم اندیکاتورها و پارامترها را می‌­دهد. هنگامی که شما آن را انجام می­‌دهید، برنامه، اکسپرت ادوایزرها را در مقایسه با داده‌­های تاریخی محاسبه می­‌کند، مهمترین آمار را نشان می­‌دهد و حساب و نمودار اندیکاتور را ترسیم می­‌کند. شما می­‌توانید از این اطلاعات برای ارزیابی اکسپرت­‌ها استفاده کنید و اگر مایل بودید، می­‌توانید آنها را به عنوان فایل­‌های MQL استخراج کنید. بهترین اکسپرت ادوایزرهای تولید شده در مجموعه، ذخیره شده­‌اند. 

تولیدکننده 

تولیدکننده، اکسپرت ادوایزرها را به طور خودکار ایجاد و تست می­‌کند. بهترین اکسپرت ادوایزرهای تولید شده در مجموعه، ذخیره می­‌شوند. هنگامی که یک اکسپرت ایجاد می­‌کنید، می­‌توانید آن را جهت بررسی و خروجی به ویرایشگر ارسال کنید.

گزارش

هنگامی که شما یک اکسپرت را در ویرایشگر بارگذاری کرده‌اید، می‌­توانید به گزارش بروید تا اطلاعات جامعی را در مورد نتایج بک­ تست آن، مشاهده کنید. صفحه گزارش، حاوی اطلاعات آماری کامل، نمودارها و مجله معاملاتی از تست تاریخی است.

مجموعه

هنگامی که شما اکسپرت­‌ها را به صورت دستی یا با استفاده از تولیدکننده، ایجاد می­‌کنید، این برنامه اکسپرت­‌های سودآور را در یک مجموعه جمع ­آوری می­‌کند. شما می­‌توانید اکسپرت­‌های جمع­ آوری شده را از طریق یک پارامتر آماری خاص، مرتب و آنها را برای بررسی یا استخراج به ویرایشگر ارسال کنید.

خروجی گرفتن اکسپرت ادوایزر

شما می‌­توانید اکسپرت ادوایزرهایتان را برای استفاده در متاتریدر خارج کنید. اکسپرت­‌های خارج شده، شامل تمام اندیکاتورهای ضروری موجود در یک پرونده یکسان هستند که آن را برای استفاده از اکسپرت‌­ها در MT و یا آپلود فایل­‌ها به یک VPS بسیار آسان می­‌سازد.

شما می­‌توانید کار مناسب اکسپرت‌­ها را با تست متاتریدر و با آزمایش نسخه‌ی نمایشی بر روی داده‌های ناشناخته، تأیید کنید. اگر آزمایشات شما خوب باشد، می­‌توانید از اکسپرت­‌های خود برای معامله واقعی استفاده کنید.

ایده­‌ی کارگاه اکسپرت ادوایزر این است که یک اکسپرت ادوایزر با یک بک­ تست خوب و یک مسئول، آزمون نسخه­‌ی نمایشی را که ممکن است سود واقعی را به دست آورد، پیش ببرد.

لطفاً در هنگام معامله با پول واقعی، بسیار مراقب باشید و همیشه ریسک­‌های خود را در نظر بگیرید.