ویژگی‌های استراتژی

 

ویژگی­‌های استراتژی

ویژگی­‌های استراتژی اولین جعبه اطلاعات ستون صفحه مرکزی است که در بالای بخش قوانین ورود قرار دارند. جعبه، مقدار معامله، Stop Loss و Take Profit را نشان می­‌دهد.

وقتی روی جعبه­ کلیک می­‌کنید، پنلِ ویژگی­‌های استراتژی در سمت چپ ظاهر می‌­شود.

وقتی پنلِ ویژگی­‌های استراتژی باز است، دیگر بخش­‌های اکسپرت را نمی­‌توانید ویرایش کنید. ابتدا باید پنل را ببندید.

دو دکمه‌ی کنترل وجود دارد:

دکمه لغو[۱]، تمام تنظیمات انجام شده را لغو می­‌کند و اکسپرت را بدون تغییر ترک می­‌کند.

دکمه قبول[۲]، تنظیمات‌تان را برای اکسپرت اعمال می­‌کند. کارگاه اکسپرت ادوایزر بلافاصله، مجدداً محاسبه می‌­کند و آمار و نمودارهای مربوطه را نشان می­‌دهد.

 

مقدارِ ورودی

شما مقدار معامله در مقادیر را تعیین می­‌کنید. مقدار واقعی ارز وابسته به تعداد مجموعه شما و مقدار زیادِ نماد است. به عنوان مثال، اگر مقدار زیادی از کارگزارتان برای این نماد ۱۰۰٫۰۰۰ است و شما از “تعداد ورودی=۰٫۱” استفاده می­‌کنید، کارگاه اکسپرت ادوایزر معامله ۱۰،۰۰۰ را باز می­‌کند.

 

محافظ‌­ها

کارگاه اکسپرت ادوایزر از معامله‌های باز با استفاده از Stop Loss و Take Profit محافظت می­‌کند. گزینه­‌های محافظت می­‌توانند روشن و خاموش شوند. هنگامی که آنها فعال هستند، الگوریتم بک­ تستینگِ برنامه از مقادیر عددی که شما تنظیم می­‌کنید، استفاده خواهند کرد. مقادیر مشابه نیز در خروجی اکسپرت ادوایزر مورد استفاده قرار می­‌گیرند.

Stop Loss، یک محافظ برای استراتژی در مورد زمانی است که بازار در برابر معامله ما مقاومت می­‌کند. این همیشه در زیر معامله خرید و یا بالای یک معامله فروش قرار دارد.

Take Profit، پس از آنکه بازار به نفع شما با یک مقدار از پیش تعریف شده از نقاط حرکت کرده است، معامله‌ی برای یک سود را می­‌بندد.

مهم است که به یاد داشته باشید که ارزش­‌های محافظت در پایپ­‌ها را تنظیم کنید. با توجه به این که چون یک پایپ، یک مقدار متفاوت با توجه به تعداد رقم­‌های اعشاری در نقل قول کارگزارتان دارد، مراقب باشید.

[۱] Cancel

[۲] Accept