برگه‌ی استراتژی

برگه­‌ی استراتژی

برگه‌ی استراتژی در قسمت اصلی برنامه باز می­‌شود. این برگه، استراتژی را نگه می­‌دارد و تمام ابزارهای ویرایش، کاوش، آزمایش و معامله یک استراتژی را فراهم می­‌کند. شما می‌­توانید آن ابزارهای لیست شده در سمت چپ در هر برگه استراتژی ببینید. این ابزارها در هر استراتژی تنها بر همان استراتژی تأثیر می­‌گذارد. زمانی که فعال است رنگ برگه‌ها آبی می‌­شود و زمانی که انتخاب نشده است خاکستری روشن می­‌باشد. اگر استراتژی در حال کار کردن باشد رنگ آن تغییر خواهد کرد، به طور مثال اگر تولیدکننده در حال حاضر محاسبه شود (نارنجی است) و چنانچه استراتژی معامله شود (سبز است).

راست کلیک بر روی برگه به شما دسترسی به دستورات اضافی برای صرفه جویی در استراتژی،بستن برگه یا همه‌ی برگه‌های دیگر را می­‌دهد.برگه‌ها مانند مرورگر عمل می‌کنند. حتی با کلیک کردن بر روی یکی از دکمه‌های پیمایش خود، برگه را می­‌بندند.

ابزارهای عمومی:

  • ویرایشگر به شما اجازه خواهد داد که استراتژی خود را بصورت دستی تغییر دهید. شما می‌­توانید پروفایل، منبع داده، نماد، دوره و روش درون یابی را تغییر دهید و استراتژی را در یک مجموعه قرار دهید. با این ابزار شما می­‌توانید تست دوباره‌ی استراتژی را آنالیز کنید و اندیکاتورهایی که استراتژی از آن استفاده می­‌کند را اجرا کنید.
  • تولیدکننده استراتژی: به طور کامل یا نیمه اتوماتیک بسیاری از استراتژی‌ها را برای شما ایجاد خواهد کرد که می­‌توانید بوسیله آن فیلتر کنید، مرتب سازی کنید، معامله کنید، صرفه جویی کنید و یا تقریباً هرکاری را با آن می­‌توانید انجام دهید. این تولیدکننده، معیار پذیرش را به کار خواهد گرقت تا اطمینان حاصل کند که استراتژی مورد توجه شما شایسته این توجه باشد.
  • بهینه­ ساز استراتژی

 

ابزارهای بررسی شامل:

 

ابزارهای آنالیز: