استراتژی

استراتژی

یک استراتژی معاملاتی شامل قوانینی برای باز و بسته کردن معامله ها می­ شود و می­ تواند به عنوان یک اکسپرت ادوایزر برای متاتریدر صادر شود.

EA Studio از قوانین معاملاتی دقیق و ساختاریِ از پیش تعریف شده از استراتژی­ ها در امر ارائه بک­ تستینگ سریع و قابل اطمینان استفاده می­ کند که مطابق با آزمون و معامله در متاتریدر است.

 

هدف یک اکسپرت ادوایزر

  • شامل تمام قوانین معاملاتی برای باز و بسته کردن معامله­ ها است؛
  • آن را می­ توان در برابر داده­ های تاریخی واقعی در کارگاه اکسپرت ادوایزر و در متاتریدر آزمایش کرد؛
  • به روشی یکسان در متاتریدر به عنوان این­که آن در کارگاه اکسپرت ادوایزر مورد آزمایش قرار گرفته، معامله می­‌شود؛
  • شامل تمام اندیکاتورهای ضروری است و نیازی به فایل­‌های اضافی ندارد.

 

اندیکاتورهای فنی

کارگاه اکسپرت ادوایزر از مجموعه‌ه­ایی از اندیکاتورهای فنی برای ایجاد استراتژی استفاده می­‌کند. بیشتر اندیکاتورها استاندارد هستند و شما می­‌توانید اطلاعات را در اینترنت برای آنها پیدا کنید.

سایر اندیکاتورها، که ما فکر می­‌کنیم به خوبی کار می­‌کنند، به طور خاص برای این برنامه ساخته می­‌شوند.

ما همچنین از نسخه‌های (MetaQuotes Language( MQL اندیکاتورها برای صادرات اکسپرت ادوایزر پشتیبانی می­‌کنیم. اندیکاتورها در کارگاه اکسپرت ادوایزر به روشی یکسان عمل می­‌کنند و سیگنال­‌های مشابهی را به عنوان اندیکاتورهای متاتریدر معادل، می­‌دهند. ما همیشه انتظار داریم به طور کامل به سیگنال­‌های یکسان در MT همچنانکه در این برنامه هستند، دست یابیم.

بک­ تستینگِ یک استراتژی

کارگاه اکسپرت ادوایزر شامل یک الگوریتم پیچیده برای آزمایش یک استراتژی در برابر داده­‌های تاریخی است.

چگونه کار می‌کند؟

این نرم­‌افزار فایل­‌های داده را بارگذاری می­‌کند، اندیکاتورهای استراتژی را محاسبه می­‌کند، بار استراتژی توسط بار را از ابتدا تا انتهای مجموعه­‌ی داده­‌ها محاسبه می­‌کند، و نتایج معاملاتی را همان گونه که استراتژی توسط یک کارگزار معامله شده بود، محاسبه می­‌کند. یک بک­ تست، با داده‌های کامل آماری از معامله مجازی به پایان می­‌رسد.

وقتی استراتژی را به صورت دستی با ویرایشگر ایجاد می­‌کنید، شما کنترل کاملی روی اندیکاتورها، قوانین منطقی و پارامترهای اندیکاتور دارید. از سوی دیگر، هنگامی که از مولد استفاده می­‌کنید، برنامه، تمام این قوانین و پارامترها را برای شما تنظیم می­‌کند.

اکسپرت ادوایزر سرانجام هنگامی که آن را به پایانه متاتریدر خود می­‌دهید، شامل اندیکاتورهای مشابه و قوانین معاملاتی مشابه با همان استراتژی در کارگاه اکسپرت ادوایزر است. این، نتایج بسیار نزدیک در معامله واقعی و یک بک­ تست با همان داده ‌ها را تضمین می­‌کند.