جستجوگر استراتژی

جستجوگر استراتژی

۱- بررسی اجمالی

شما می‌توانید جستجوگر استراتژی را با استفاده از شکلک آن در نوار ابزار و یا با انجام View Strategy Explorer باز کنید. این ابزاری است که به شما اجازه می‌دهد به آسانی استراتژی‌ها را پیدا کنید. پوشه پیش فرض آن در BSB Pro directory User Files/Strategies باز می‌شود .

برای باز کردن یک استراتژی – بر روی نام آن دوبار کلیک کنید. شما می‌توانید کلید‌های Shift یا Ctrl را برای انتخاب چند استراتژی استفاده کنید و Enter را بزنید تا آنها را یک مرتبه باز کنید. اگر در هنگام انتخاب Shift را نگه دارید، تمام استراتژی‌های بین اولین و آخرین را انتخاب می‌کنید. اگر Ctrl را نگه دارید، فقط استراتژی‌هایی را که شما کلیک می‌کنید انتخاب خواهند شد. شما همچنین می‌توانید دکمه سمت چپ را خارج از نام یک استراتژی نگه دارید تا از ابزار مستطیل انتخاب برای انتخاب بیش از یک استراتژی استفاده کنید.

۲- نوار ابزار

 

 

 

 

 

 

 

 

Home – شما را به پوشه فایل‌ها / استراتژی کاربر می‌برد

Up arrow – شما را به پوشه اصلی والد منتقل می‌کند

Opposite direction arrows – موقعیت مکانی جستجوگر استراتژی را با برگه استراتژی انتخاب شده فعلی همگام سازی خواهد کرد و فایل استراتژی را انتخاب می‌کند.

Refresh button – محتویات پوشه فعلی را تازه سازی می‌کند.جستجوگر استراتژی به طور متناوب اطلاعات خود را در محتویات پوشه فعلی به روز می‌کند. این دکمه اینجا برای شما فقط به این دلیل وجود دارد که اگر نیاز دارید تا مطمئن شوید تأخیر در بروز رسانی وجود ندارد، از آن استفاده کنید.

Open folder in File Explorer – پوشه فعلی را در ویندوز اکسپلورر باز خواهد کرد.

Browse to strategy folder – به شما اجازه می‌دهد پوشه دیگری را برای انتخاب استراتژی‌ها بخش هدایت گر انتخاب کنید