بررسی اجمالی استراتژی

بررسی اجمالی استراتژی

بررسی اجمالی، استراتژی را در حالت متن توصیف می‌کند. در اینجا BSB Pro یک توصیف خواندنی کاربر پسند در مورد مشخصات استراتژی و پارامترهای آماری اندیکاتورها ایجاد می‌کند.

شما می‌توانید از این متن ذخیره شده به صورت یک فایل HTML، متن یا ارسال آن در یک انجمن برای به اشتراک گذاشتن منطق استراتژی و عملکرد بک تست آن، استفاده کنید. شما می‌توانید چگونگی انجام این کار را در زیر بخوانید.

نرم افزار BSB بررسی اجمالی استراتژی را بعد از محاسبه استراتژی ایجاد می‌کند. هیچ راهی برای داشتن یک شرح از یک استراتژی خالی وجود ندارد.

فهرست

۱- Description

شما به راحتی می‌توانید یک توصیف برای استراتژی را از ویرایشگر استراتژی با کلیک بر روی اسلات “Strategy Properties” وارد کنید. ناحیه‌ای باز می‌شود که شما می‌توانید متن شرح استراتژی را وارد کنید. این توصیف دقیقاً در بررسی اجمالی استراتژی نیز ظاهر می‌شود.

۲- Logic

BSB Pro به طور خودکار این متن را تولید می‌کند. این متن عناوینی مانند اینکه، استراتژی چه وقت یک معامله باز می‌کند، یک معامله را می‌بندد، حجم معامله چه اندازه است، انواع حمایت و غیره را توصیف و نمایش می‌دهد.

۳- Strategy Properties

اولین اسلات استراتژی را توضیح می‌دهد.

۴- Indicator Slots

پارامترهای اندیکاتور را به طور کامل شرح می‌دهد.

۵- Statistic Information and Account Statistics

دو جدول به نام‌های “Input Parameters” و “Account Statistics” نشان دهنده اطلاعاتی است که شما در برگه ویرایشگر در عناوین‌هایی با نام یکسان خواهید دید.

۶- Additional Statistics

این جدول داده‌های پانل آمار اضافی را نگه می‌دارد.

نوار ابزار

Save As – به شما اجازه خواهد داد تا کلیه مشخصات را در یک فایل HTML یا متن ذخیره کنید.

Print – بررسی اجمالی را برای شما چاپ می‌کند.

Page setup– تنظیمات نهایی قبل از چاپ بررسی اجمالی.

Print preview– دیدن اینکه بررسی اجمالی چاپ شده، چگونه به نظر می‌رسد.

BBCode – کد BB را برای ارسال پست آسان در انجمن پشتیبانی، ایجاد می‌کند. بررسی اجمالی را در قالبی خاص ارائه می‌کند که شما فقط می‌توانید آن را در بخش پشتیبانی ما کپی کرده و بچسبانید.