تنظیمات معامله

تنظیمات معامله

۱- گزارش معامله

Trade Journal shows system messages– این امکان را برای درک بیشتر در مورد نحوه کار BSB Pro در هنگام معامله فراهم می‌کند

Maximum number of journal records – مقدار رکوردهای داده شده را در پنجره گزارش نگهداری می‌کند. شما می‌توانید با رفتن به File User Files Folder… به تمام فایل‌های گزارش دسترسی داشته و پوشه گزارش‌ها را باز کنید

۲- تنظیمات پیشرفته

ما به شدت توصیه می‌کنیم که قبل از شروع تغییر گزینه‌های زیر، با انجمن‌ها و حس مشترک‌تان همفکری کنید. تغییر این گزینه‌ها ممکن است منجر به اختلال شدید در ویژگی‌های اصلی برنامه شود.

‘Bar Closing’ time advance in seconds  – در تئوری بار وقتی باید بسته شود که زمانش به پایان برسد. برای مثال در یک نمودار D1، بار باید در نیمه شب بسته شود. این یعنی ۲۳ ساعت ۵۹ دقیقه ۵۹ ثانیه و ۹۹۹ هزارم ثانیه. در واقع، با این حال MT4 با اطلاعات تیک کار می‌کند و جایی که بار بسته می‌شود یک “سیگنال” وجود ندارد. در داده‌های تاریخچه، بار با آخرین تیک، آخرین تغییر قیمت به پایان می‌رسد . هنگامی‌که شما در حال معامله هستید، BSB Pro نمی‌تواند تشخیص دهد که آیا این تیک که اندکی پیش دریافت شده، آخرین تیک در این بار خواهد بود.

اگر استراتژی شما نیاز به یک رویداد “Bar Closing” داشته باشد، در همان لحظه بسته شدن بار نمی‌تواند معامله کند. این کار به دلیل تأخیر در اتصال و سرور در بار بعدی صورت می‌گیرد. بنابراین، قبل از اینکه بار بسته شود، باید معامله کند. در تنظیم پیش فرض – سه ثانیه قبل از بسته شدن بار. این گزینه اجازه برای ارسال سفارش و اجرای آن در دوره زمانی بار را خواهد داد. ما این تنظیمات را در تمام سال‌ها تست کرده‌ایم و برای اکثر معامله‌گران با سخت افزار و اتصال به اینترنت مناسب خیلی خوب کار می‌کند.

Auto slippage depending on the spread – اگر فعال شود نرم‌افزار BSB به طور خودکار لغزش را، بسته به نوسان بازار تنظیم می‌کند. کارمزد بزرگتر باعث لغزش بزرگتر خواهد بود. فعال نگه داشتن این گزینه بی خطر است. شما همیشه می‌توانید با برداشتن علامت، آن را لغو کنید. اگر این کار را بکنید، می‌توانید مقادیر مشخصی را برای لغزش دستورات ورود و خروج تعیین کنید. این تمرین خوبی است که لغزش سفارش ورود را یکی کمتر از سفارش خروج نگه دارید.

  • لغزش برای سفارش‌های ورود
  • لغزش برای سفارش‌های خروج – اگر مقدار را به صورت دستی تنظیم کنید، توصیه می‌شود این شماره را بالا نگه دارید. این گزینه کمک خواهد کرد تا یک سفارش را خیلی زود نزدیک نکنید تا پول را از دست بدهید.
  • مبنای قیمت قوانین منطقی خرید – این گزینه وجود دارد تا به شما اجازه دهد انتخاب کنید برمبنای کدام قیمت اندیکاتور‌های فنی محاسبه انجام خواهد شد. به طور پیش فرض، گزینه بر روی نمودار تنظیم شده است. نموداری که شما می‌بینید معمولاً شامل اطلاعات قیمت خرید می‌باشد (Bid). اما همیشه هم به این صورت نیست. این اتفاق می‌افتد زیرا کارگزار ممکن است برخی از قیمت‌ها را در نمودار قیمت به شما نمایش دهد اما کمیسیون را به آن اضافه کند. چنین مواردی برای برخی از کاربران ما در گذشته وجود داشته است.

این گزینه به قیمت “نمودار” تنظیم شده است. این گزینه به خوبی برای کارگزاران کار  می‌کند که نمودار قیمت را بر اساس قیمت خرید رسم می‌کنند، و همچنین برای کارگزارانی که دارای نوع دیگری از محاسبه قیمت هستند.

اگر ما صرفاً به لحاظ نظری صحبت می‌کنیم، هر کسی باید معاملات خرید را براساس قیمت Ask محاسبه کند.

ما توصیه می‌کنیم اگر هیچ دلیل خاصی برای تغییر آن ندارید این گزینه را در نمودار نگه دارید.