شروع خودکار

شروع خودکار

ایده این ابزار این است که فرآیندهای ۱) فراخوانی استراتژی‌ها را به BSB Pro؛ ۲) اتصال به نمودار در MT و ۳) شروع معاملات خودکار را اتوماسیون نماید.

این قابلیت نرم‌افزار را قادر می‌سازد تا  MT4 و FSB Pro را شروع کرده و بلافاصله آنها وارد معامله کردن شوند.

اگر از VPS استفاده می‌کنید می‌توانید Bourse Strategy Builder Professional را به پوشه Startup از منوی سرویس دهنده  Start اضافه کنید و برنامه زمانی که سرور اجرا می‌شود، به طور خودکار نرم افزار را شروع می‌نماید.

توجه داشته باشید که MT4 اکسپرت مورد استفاده با پارامترهای مربوطه را دوباره راه اندازی می‌کند. شما می‌توانید آن را نیز به پوشه راه اندازی اضافه کنید.

۱- دستورات

Auto start – از این دکمه برای شروع دستی استراتژی‌ها از لیست سمت راست استفاده کنید.

Fill in current session – استراتژیهایی را که در حال حاضر به MT4 متصل هستند را خواهد گرفت و از داده‌های شان(نام و شناسه اتصال) برای ایجاد لیست برای شروع خودکار استفاده می‌کند.

Save script – به شما اجازه می‌دهد تا فهرست خودکار شروع را در یک فایل ذخیره کنید.

Auto start on BSB load – هنگامی‌که فعال است، نرم افزار BSB فهرست بارگذاری شده فعلی را بررسی کرده، و استراتژی‌های حاضر را فراخوانی کرده و به  MT4 متصل می‌نماید .

۲- فهرست استراتژی

فهرست استراتژی شامل اسامی‌استراتژی‌ها (آنهایی که باید در پرونده‌ها و پوشه‌های کاربر مربوط به BSB Pro باشد) می‌باشد. هر استراتژی و شناسه اتصال در یک خط جدید است، نام استراتژی با “نمادها” و پس از آن یک کاراکتر فضای خالی احاطه شده است.